O NÁS

O NÁS

Stavební společnost INVEST STAV GROUP, je nová perspektivní společnost na trhu, která se zabývá stavebními pracemi, zejména stavbou rodinných domů, rekonstrukcemi, prováděním betonových podlah a jednotlivými profesemi . Máme obrovské a letité zkušenosti jak v pozemních, tak v dopravních stavbách. Naši vedoucí pracovníci i dělníci, se podíleli na těch největších a nejsložitějších zakázkách v největších stavebních firmách v republice. Naše nabyté zkušenosti chceme využít zde a dělat věci ještě lépe. Zaměřujeme se zejména na kvalitu práce, osobní přístup, plnění termínů a bezproblémový chod staveb.

Kvalita práce

Zaručujeme, jen kvalitně provedené práce, které jsou provedeny našimi odbornými pracovníky.  Toto u ostatních firem není samozřejmostí. Práce provádějí z důvodu neplnění termínu neodborní pracovníci, kteří pořádné nevědí, co dělají, nestíhají, natož aby dodržovali kvalitu práce. To se Vám u nás nestane.

Osobní přístup

Tím, že jsme menší stavební firma Vám zaručujeme osobní přístup a férové jednání, což není v jiných stavebních firmách samozřejmostí a může způsobit mnoho komplikací.

Plnění termínů

Pro plnění termínů uděláme vše. Nenabíráme si více prací, než jsme schopni provést. Osobně si myslím, že toto je jedna z největších chyb u ostatních firem a s tím je poté spojeno mnoho komplikací včetně neplnění termínů a nekvality práce. U nás je na prvním místě spokojenost zákazníka.

Bezproblémový chod staveb od začátku do konce

Chceme být Vašim partnerem od začátku až po konec stavby, ke spokojenosti všech.

TÝM PRACOVNÍKŮ

Naši vedoucí pracovníci i dělníci, se podíleli na těch největších a nejsložitějších zakázkách v největších stavebních firmách v republice. Naše nabyté zkušenosti chceme využít zde a dělat věci ještě lépe.